ANKARA FOTOĞRAÇILIK KURSLARI

ANKARA FOTOĞRAÇILIK KURSLARI

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, Ankara’da yaşayan fotoğrafseverlere de fotoğraf eğitimi vermeye başladı.

Online Fotoğrafçılık Kursu için aşağıdaki linki tıklayın:

www.fotografcilikkursu.com

Türkiye’nin en çok gezen ve en aktif fotoğrafçılık kursu PhotoPlay, gelen yoğun talep nedeniyle Ankara’da yaşayan fotoğrafseverlere de fotoğraf eğitimi vermeye başladı.

Düzenlediği yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileriyle adından çokça söz ettiren PhotoPlay, Türkiye genelinde tanınan bir fotoğrafçılık kursu. 13 Yılda 18.000′den fazla kişiye fotoğrafçılık kursu veren PhotoPlay, bu özelliği ile en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu oldu. Online fotoğrafçılık kurslarında sınırsız tekrar ve ömür boyu erişim garantisi veren PhotoPlay, üstelik 30 gün de para iade garantisi sağlıyor…

ankara fotoğrafçılık kursu

ankara fotoğrafçılık kursu

EN İYİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, sosyal medyada kendisi hakkında 1.000’den fazla ‘gerçek’ kişinin yorum yapıp puan vermesine rağmen, 5 üzerinden 4.9 puan almayı başardı. Böylece hakkında en fazla değerlendirme yapılan ve buna rağmen en yüksek puanı alan en iyi fotoğrafçılık kursu oldu. Sosyal medyada toplam 117 bin 500 takipçi ile de en fazla takip edilen fotoğrafçılık kursu.

ANKARA’DAKİ FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI 

Türkiye genelinde eğitim veren PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, Ankara’da yaşayan fotoğrafseverlere yeni başlayanlar için olan kurslardan, profesyonel kurslara kadar tam 37 farklı alanda fotoğraf eğitimi verecek.

Ankara’da yaşayan fotoğrafseverlerin alabileceği eğitimler arasından dikkat çekenler ise şöyle:

Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu

Uygulamalı İleri Teknik Atölye

Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu

Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Photoshop Kursu

 

ANKARA FOTOĞRAFÇILIK KURSU İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Web Site: www.fotografcilikkursu.com/ankara-fotografcilik-kursu/  

Telefon: 0850 441 40 45

E-Mail: info@photoplay.com.tr

 

 

AFSAD – ANKARA FOTOĞRAF SANATÇILARI DERNEĞİ / www.afsad.org.tr

Ankara’daki en iyi fotoğrafçılık kursunun AFSAD olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Yaptıkları işler, gerçekleştirdikleri atölyeler bunun en güzel örneği.

Fotoğraf sanatının toplumsal işlevini yerine getirme ilkesiyle kurumsallaşan AFSAD, fotoğrafla ilgili her türlü çalışmaya kucak açarak, sergi ve gösterilerde izleyicilerle fotoğrafı buluşturur.

AFSAD demokratik sivil toplum kuruluşu olmanın bilinciyle, çalışmalarını olası en geniş kitleye ulaştırabilme ilkesiyle, iz bırakan dostlukların kurulduğu, birlikte yaşlanma sözlerinin verildiği, iyi ve kötü anıların paylaşıldığı bir mekân olarak, genç soluklarla yoluna 1977’den beri devam etmektedir…

Adres: Bestekar Sokak No: 28/21 Kavaklıdere, ANKARA
Tel: 0312 417 21 15 – 0533 738 82 08

 

ANKARA SİNEMA AKADEMİSİ / www.ankarasinemaakademisi.com

Son zamanlarda gelişen Sinema, Televizyon ve Reklam sektörünü oldukça geriden takip eden Ankara’ da, Sinemaya, Fotoğrafçılığa, Oyunculuğa ve Sanata ilgi duyan insanlara eğitim veren bir kurumdur.

“Amacımız sinemaya, fotoğrafa ve oyunculuğa sanatsal bir bakış açısı ile yeni arkadaşlar kazandırmak ve bu arkadaşlarımız ile ulusal ve uluslararası sayısız projede yer alıp bir çok başarıya imza atmaktır.”

ADRES.: Yüksel Caddesi No: 8/13 Kızılay / ANKARA

TELEFON. Tel: 0312 4174114 • Gsm: 0554 594 05 03

EĞİTMEN.: Hakan Kılıç – Engin Akyurt

 

ANKARA SANAT AKADEMİSİ / www.ankarasanatakademisi.com

Atölyelerimiz Fotoğrafa ilgisi olan, fotoğraf teknikleri konusunda eksiklikleri olduğunu hisseden, çektiği fotoğrafların yeterli kalite ve etkide olmadığını düşünen, başlangıç seviyesindeki fotoğrafçılara hitap etmekle birlikte, profesyonelleşmek isteyen amatör fotoğrafçılar için de önemli bilgiler içermektedir.

Hedefimiz, eğitim sonrasında, fotoğraflarınızın artık kıskanarak izlediğiniz profesyonel fotoğraflar seviyesine ulaşmasıdır. Bu eğitim sonrasında fotoğraf okumayı, görmenin bakmaktan farklı olduğunu, fotoğraf makinesinin teknik yapısından, kadraj/kompozisyon tekniklerine kadar her detayı derinine  öğreneceksiniz.

Adres.: Akay Cad. No/ 15-16 Kızılay ANKARA

Telefon.: 0545 225 95 45

 

FOTOĞRAF SANATI KURUMU DERNEĞİ / www.fsk.org.tr

Fotoğrafın yaygınlaşmasında en etkin faaliyetin eğitim olduğunun bilincinde olan FSK, sunduğu/organize ettiği eğitim seminerlerinde kalite ve çeşitliliğe önem vermekte, eğitim yöntemlerini yeni teknolojinin getirdiği olanaklarla güçlendirmekte, üyelerin beceri ve yönelimine göre farklı çalışma atölyeleri gerçekleştirmektedir.

FSK Bünyesinde eğitim olarak Temel Fotoğrafçılık, Siyah-Beyaz Karanlık Oda, Fotoğraf Makinelerinin Kullanımı, Belgesel Fotoğrafçılık ve Temel Photoshop Eğitimi’nin yanında, Fotoğrafçılık ile ilgili çeşitli atölyeler düzenlenmektedir.

Adres: Fevzi Çakmak-1 Sokak  22/2, Kızılay/ANKARA

Tel: (0312) 230 46 16 (saat 14:00′den sonra)

Faks: (0312) 229 4717

 

DİJİTAL AKADEMİ / www.dijitalakademi.com 

Dijital Akademi, her seviyede fotoğraf çekmeyi sevenler için danışmanlık hizmetleri veren, bunun için temel ve ileri düzey seminerler düzenleyen.  fotoğraf ekipmanı almak isteyenler için en doğru ekipmanın seçilmesi için önerilerde bulunan. fotoğraf gösterileri, fotoğraf kursu ve sohbet toplantılarıyla fotoğraf severler için sıcak bir paylaşım ortamı sunan bir kurumdur.

Adres:  Bestekar Sokak no: 70/4 Kavaklıdere ANKARA

Tel: 0 312 467 3644 – GSM: 0 531 374 3048

EĞİTMEN: Melih Özbek

 

FOTOĞRAF SİNEMA ANKARA / www.fotografsinemaankara.com

Adres: Meşrutiyet Caddesi No: 32/1 Kızılay ANKARA
Tel: 0312 425 16 16
EĞİTMENLER.: ALPER FİDANER – FERİDUN MERİÇ – İLHAN TOKER

 

ANKARA SANAT ODASI / www.anksod.com

Adres: Konur Sk. 68/2 Bakanlıklar Ankara
Tel: 0312 417 44 64 – 0312 417 44 64

Çok yetenekli olabilirsiniz, fakat bunun ne kadarını kullanabiliyorsunuz? Doğru yöntem ve tekniklerin sizin gelişiminize sağlayacağı hızın farkındamısınız?

Sanat evrenseldir ve herkesin içinde vardır. Gelin bunu birlikte açığa çıkaralım.

Amacımız kursiyerlerimize, branşlarında uzman eğitmenlerimizden oluşan kadromuz ile doğru ve ilkeli bir sanat eğitimi sunmaktır.

 

ADIM SANAT MERKEZİ / www.adimsanat.net

Adım Sanat 2012 yılında, birikimlerini kendi okullarında değerlendirmek isteyen, profesyonel müzik, bale, fotoğraf ve tiyatro sanatçıları tarafından kurulmuştur. Geçmişlerinde en az 20 yıllık birikim bulunan bu sanatçılar, profesyonel meslek yaşantılarının dışında konservatuvarlar ve özel sanat okullarında öğrenciler yetiştirmiştir. 600 metrekare ve 3 katlı bir mekana sahip olan Adım Sanat, geleceğin sanatçıları ve sanat severlerini yetiştirmek üzere sizleri beklemektedir.

Adres.: Çayyolu Mah. 2432. Cadde No: 49/A Ümitköy ANKARA

Telefon.: 0312 235 64 65


 

DK DİJİTAL KADRAJ FOTOĞRAF SİNEMA / www.dijitalkadraj.com

DK Dijital Kadraj fotoğraf ve sinema odaklı prodüksiyon , eğitim oluşumudur. Burada temel işlevimiz fotoğraf ve video prodüksiyon hizmetleri sunup eğitim seminerlerimizle faydalı teknik detaylardan uzak anlaşılır fotoğraf seminerleri ve kısa film sinema workshop çalışmaları düzenlemektir.

Adres: Kızılırmak cad.18/4 Kocatepe / Ankara
Tel: 0533 500 79 87